vs vs vs vs vs vs vs vs vs vs vs vs

Återblicka

Ligaomgång - Extra (On time)

Birdieboys Leugue

Denna omgång ansvarar Stefan & Thomas för. Den ersätter den uteblivna ligastarten.

Detaljer

Datum Tid League Säsong Match Day Holes
4 juli, 2020 07:24 Birdieboys Leugue 2020 4 julii 18

Course

Laholms GK
Laholms kommun, Hallands län, Götaland, Sverige

Resultat

LagUtfall
BörjeFinish
ClaesFinish, Win
GöranFinish, Runner up
JockeFinish
LalleFinish
MagnusFinish
MickeFinish
NiklasFinish, Runner up
P-JFinish
PeterFinish
StefanFinish
StrandahlFinish
ThomasFinish

Scorecard

Spelare Birdies Beer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Börje0000946684856566674537
Claes 0000734365347665655555
Göran0000756475365567664846
Jocke0001745576568388663548
Lalle0001756775477496764647
Magnus0000746375478566865556
Micke0001757465456359665645
Niklas0000654475565455754547
P-J0000669375355368655636
Peter0000849466556495544555
Stefan0000556455457485665448
Strandahl000110457664910595677566
Thomas0000976458456569755646
Par----534344345344543435
Total0004956179588470567586568984827460715582
0
0
Birdies
0
0
Beer
0
0
1
5
9
2
3
4
3
4
6
4
3
6
5
4
8
6
4
4
7
3
8
8
4
5
9
5
6
10
3
5
11
4
6
12
4
6
13
5
6
14
4
7
15
3
4
16
4
5
17
3
3
18
5
7