vs vs vs vs vs vs vs vs vs vs vs vs

Återblicka

Ligaomgång - Extra (On time)

Birdieboys Leugue

Denna omgång ansvarar Stefan & Thomas för. Den ersätter den uteblivna ligastarten.

Detaljer

Datum Tid League Säsong Match Day Holes
4 juli, 2020 07:24 Birdieboys Leugue 2020 4 julii 18

Course

Laholms GK
Laholms kommun, Hallands län, Götaland, Sverige

Resultat

LagParSlag (HCP)NettoNetto PlpBruttoBrutto PlpScoreUtfall
Börje7018871110510105Finish
Claes702268190190Finish, Win
Göran70267421007100Finish, Runner up
Jocke701886101049104Finish
Lalle7023871210812108Finish
Magnus70228191038103Finish
Micke701979498598Finish
Niklas701776393293Finish, Runner up
P-J701780597497Finish
Peter701881899699Finish
Stefan701581796396Finish
Strandahl7026911311713117Finish
Thomas702780610711107Finish

Scorecard

Spelare Utfall Birdies Beer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Börje000946684856566674537
Claes 000734365347665655555
Göran000756475365567664846
Jocke001745576568388663548
Lalle001756775477496764647
Magnus000746375478566865556
Micke001757465456359665645
Niklas000654475565455754547
P-J000669375355368655636
Peter000849466556495544555
Stefan000556455457485665448
Strandahl00110457664910595677566
Thomas000976458456569755646
Par---534344345344543435
Total004956179588470567586568984827460715582
Utfall
0
0
Birdies
0
0
Beer
0
0
1
5
9
2
3
4
3
4
6
4
3
6
5
4
8
6
4
4
7
3
8
8
4
5
9
5
6
10
3
5
11
4
6
12
4
6
13
5
6
14
4
7
15
3
4
16
4
5
17
3
3
18
5
7